SCHOLA I OAZA

Nasza WSPÓLNOTA gromadzi się razem, by poprzez spotkanie ze sobą, ale i przede wszystkim z PANEM BOGIEM pomnażać swoje talenty, rozwijać pasję, dzielić się wspólnie radością… a także po prostu miło spędzać czas RAZEM.


Wszyscy uzdolnieni muzycznie mile widziani są na spotkaniach SCHOLI, by włączyć się w nasze wspólne uwielbienie Pana Boga śpiewem w czasie niedzielnych Mszy Św. o godz. 11:00, a także przy wielu innych okazjach.


Nasza Wspólnota to nie tylko śpiew, ale także formacja duchowa w małych grupach wiekowych, w których każdy jest mile widziany, by pogłębiać swoją wiarę, modlitwę, by lepiej poznać Pismo Święte, a także pracować nad kształtowaniem w sobie właściwych wartości.


RAZEM podejmujemy różnego rodzaju akcje, włączając się w życie parafii: koncert patriotyczny, Cecyliada, wraz ze Służbą Liturgiczną Ołtarza organizujemy jasełka, akcję sianko, prowadzimy nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielkim Poście, organizujemy wspólne wyjazdy, karnawałowe bale, wyjścia do kina… GENERALNIE wiele dobra staje się naszym wspólnym udziałem.


DLATEGO zachęcamy serdecznie wszystkich chętnych młodych ludzi, zarówno ze Szkoły Podstawowej, Gimnazjum, jak i Szkół Ponadgimnazjalnych do przyłączenia się do naszej WSPÓLNOTY... każdy znajdzie swoje miejsce, bo razem jest RAŹNIEJ.


Oto tegoroczny ROZKŁAD JAZDY – terminy naszych spotkań: